חדשות הצרכנות https://www.edugov.org.il חדשות הצרכנות בישראל Mon, 25 May 2020 13:14:03 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.1 איך מונעים שפיכה מוקדמת https://www.edugov.org.il/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%a4%d7%99%d7%9b%d7%94-%d7%9e%d7%95%d7%a7%d7%93%d7%9e%d7%aa/ Mon, 25 May 2020 13:13:39 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=456 שפיכה מוקדמת נמנית עם הבעיות היותר שכיחות אצל גברים. מצד שני, מדובר גם באחת הבעיות אשר גברים רבים נמנעים מלהודות בה, ועל אחת כמה וכמה כשמגיעה העת לטפל בה. בנוסף, נשים רבות נהגו בעבר ונוהגות גם כיום להצניע את הבעיה אצל הגבר שלצידן, כל עוד אין לה תוצאות לוואי מעבר להעדר סיפוק מהמגע המיני. ואולם […]

הפוסט איך מונעים שפיכה מוקדמת הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
שפיכה מוקדמת נמנית עם הבעיות היותר שכיחות אצל גברים. מצד שני, מדובר גם באחת הבעיות אשר גברים רבים נמנעים מלהודות בה, ועל אחת כמה וכמה כשמגיעה העת לטפל בה. בנוסף, נשים רבות נהגו בעבר ונוהגות גם כיום להצניע את הבעיה אצל הגבר שלצידן, כל עוד אין לה תוצאות לוואי מעבר להעדר סיפוק מהמגע המיני. ואולם בשנים האחרונות חלו שינויים בגישה לנושא. בראש וראשונה, נשים פחות מוכנות לשאת בשקט את הבעיה. בנוסף, יש בשוק מגוון רחב של תרופות טבעיות ואחרות, המעניקות תשובה הולמת לשאלה איך למנוע שפיכה מוקדמת. ואחרון חביב – ג'ל סופרדילקשיין מסייע גם הוא לסובלים מהבעיה להתגבר עליה. מהי ההגדרה של שפיכה מוקדמת? אילו תרופות טבעיות ואחרות נותנות תשובה הולמת לבעיה? היכן ניתן להשיג תכשיר שיסייע למי שסובל מהבעיה של שפיכה מוקדמת?

שפירה מוקדמת וההגדרה שלה

שפיכה מוקדמת הינה מצב שבו הגבר פולט את הזרע שלו כבר בשלבים המוקדמים של המגע המיני. במקרים לא מעטים השפיכה מתרחשת בסמוך למועד החדירה, מה שמונע מבת הזוג את האפשרות להפיק את ההנאה הנדרשת מהמגע המיני כולל האורגזמה. במקרים היותר בעייתיים, השפיכה מתרחשת עוד לפני החדירה עצמה. מעבר למפח הנפש שחווים שני הצדדים, התופעה הזאת עלולה למנוע מהגבר את האפשרות לבצע את המוטל עליו מבחינה אבולוציונית, ולהכניס את בת הזוג שלו להריון. כאמור, אחוז גבוה יחסית מהגברים בעולם בכלל ובישראל בפרט סובל מבעיית השפיכה המוקדמת.

איך מונעים שפיכה מוקדמת

תרופות טבעיות ופתרונות אחרים

במרבית המקרים, הפתרון המוצע לבעיית השפיכה המוקדמת אצל גברים הוא שילוב של טיפול תרופתי, טיפול פסיכולוגי ותזונה נכונה שאמורה להשפיע על הגבר לטובה. עם התרופות הטבעיות ניתן למנות מאכלים עשירים באבץ, פירות יבשים ושימוש מוגבר בתבלינים מסוימים, שהבולט ביניהם הוא הזנגוויל (ג'ינג'ר). ואולם לאחרונה נוסף פתרון איכותי חדש למצב – ג'ל סופרדילקשיין. מדובר בתכשיר איכותי, המעכב מאד את פליטת הזרע אצל הגבר. התכשיר הזה איננו מסוכן לשימוש ואיננו דורש מרשם רופא. אם יש לך נטייה לשפיכה מוקדמת, דע שאתה לא לבד. צור קשר כבר כעת והמקצוענים שלנו יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך בפתרון הבעיה המטרידה שלך.

הפוסט איך מונעים שפיכה מוקדמת הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
שפיכה מוקדמת טיפול https://www.edugov.org.il/%d7%a9%d7%a4%d7%99%d7%9b%d7%94-%d7%9e%d7%95%d7%a7%d7%93%d7%9e%d7%aa-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c/ Mon, 25 May 2020 13:10:55 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=452 יחסים בין בני זוג הם עולם ומלואו. גם בני הזוג המחוברים ביותר אשר למדו להכיר היטב איש את רעהו או את רעותו, חווים לעיתים משברים או בעיות בזוגיות. אחת הבעיות שעלולות להשפיע לרעה על חיי הזוגיות היא קיומה של בעיית שפיכה מוקדמת אצל הגבר. ואם בין בני זוג המכירים ומוקירים איש את רעותו הבעיה קשה, […]

הפוסט שפיכה מוקדמת טיפול הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
יחסים בין בני זוג הם עולם ומלואו. גם בני הזוג המחוברים ביותר אשר למדו להכיר היטב איש את רעהו או את רעותו, חווים לעיתים משברים או בעיות בזוגיות. אחת הבעיות שעלולות להשפיע לרעה על חיי הזוגיות היא קיומה של בעיית שפיכה מוקדמת אצל הגבר. ואם בין בני זוג המכירים ומוקירים איש את רעותו הבעיה קשה, היא עלולה להיות קשה שבעתיים אצל גברים שעדיין אינם חווים זוגיות במובן הזה. אנשי מקצוע רבים מציעים לבעיה של שפיכה מוקדמת טיפול תרופתי, פסיכולוגי ואחר. ואולם אחד הפתרונות היותר אפקטיביים הינו שימוש בג'ל סופרדילקשיין. מדוע נחשבת שפיכה מוקדמת לבעיה משמעותית? מהם הטיפולים האפשריים לבעיה וכיצד יכול ג'ל סופרדילקשיין לסייע בפתרון חלקי או מלא שלה? כדאי לקרוא – כל התשובות בהמשך.

שפיכה מוקדמת והבעייתיות שלה

שפיכה מוקדמת הינה מצב שבו גבר פולט את הזרע שלו בשלב מוקדם מאד של יחסי המין, ואין לו יכולת לשלוט במועד השפיכה, לתזמן או לכל הפחות לעכב אותו. בעשורים האחרונים חלו שינויים משמעותיים במודעות העצמית אצל נשים, וכיום הן מעוניינות להגיע לאורגזמה לא פחות מהגברים שאיתן ואינן מתביישות להודות בכך. שפיכה מוקדמת מונעת לרוב מהאישה למצות את התועלת מהמגע המיני ולהגיע לאורגזמה. במקרים מסוימים, שפיכה מוקדמת גם מונעת או לכל הפחות מסכנת את האפשרות של הגבר להכניס את בת הזוג שלו להיריון. אין פלא, לפיכך, כי זוגות רבים מחפשים עבור שפיכה מוקדמת טיפול שיסייע להם למצות את המיטב מיחסי המין.

שפיכה מוקדמת טיפול

טיפולים אפשריים לבעיה

מטפלים ומומחים שונים מציעים מגוון רחב של טיפולים לעיכוב השפיכה. יש המציעים עבור שפיכה מוקדמת טיפול באמצעות תרופות סבתא למיניהן, החל מזנגוויל ופירות יבשים וכלה באכילה מרובה של אבטיחים. אחרים מציעים טיפולים תרופתיים ויש המציעים גם טיפולים פסיכולוגיים. טיפול מסוג אחד איננו משפיע בהכרח על סוג אחר של טיפול. עם זאת, יש אמצעי אחד שעובד תמיד. מדובר בג'ל סופרדילקשיין – ג'ל איכותי שהשימוש בו מעבר מאד את השפיכה אצל הגבר ומאפשר לשני בני הזוג למצות את התועלת מיחסי המין. צרו קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם להסברים ולרכישה של התכשיר.

הפוסט שפיכה מוקדמת טיפול הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מחירי דלתות פנים https://www.edugov.org.il/%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%99-%d7%93%d7%9c%d7%aa%d7%95%d7%aa-%d7%a4%d7%a0%d7%99%d7%9d/ Mon, 25 May 2020 12:19:45 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=449 אחת ההזדמנויות הטובות ביותר לשינוי משמעותי במראה הכללי של הבית הינה הזמן שבו מחליטים בעלי הבית לערוך בו שיפוצים משמעותיים. עריכת שיפוצים עשויה לכלול שינויים של ממש במבנה הבית כולל שינויים בחללים הפנימיים שבו ובפונקציונאליות שלהם. שינויים כאלה כוללים שבירת קירות ושינויים קרדינאליים נוספים. ואולם יש מקרים שבהם בעלי הבית מעוניינים בעיקר לערוך שינויים תדמיתיים […]

הפוסט מחירי דלתות פנים הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
אחת ההזדמנויות הטובות ביותר לשינוי משמעותי במראה הכללי של הבית הינה הזמן שבו מחליטים בעלי הבית לערוך בו שיפוצים משמעותיים. עריכת שיפוצים עשויה לכלול שינויים של ממש במבנה הבית כולל שינויים בחללים הפנימיים שבו ובפונקציונאליות שלהם. שינויים כאלה כוללים שבירת קירות ושינויים קרדינאליים נוספים. ואולם יש מקרים שבהם בעלי הבית מעוניינים בעיקר לערוך שינויים תדמיתיים בבית ולשנות את האווירה, תוך השקעה מזערית ככל האפשר. שינוי כאמור מתבצע באמצעות עיצוב פנים איכותי, שינויים בתאורה ותוספת אביזרים ורהיטים שונים. מחירי דלתות פנים עשויים גם הם למשפיע על ההחלטה אם להחליף אותן, במסגרת השינויים בעיצוב הפנימי של הבית או המשרד. מה בין עיצוב פנים לשיפוצים? כיצד משתלבות דלתות הפנים בתהליך הזה? כיצד משפיעים המחירים של דלתות הפנים על ההחלטה אם להחליף אותן?

שיפוצים, עיצוב פנים ומה שביניהם

ההבדל המשמעותי ביותר שבין עיצוב פנים בבית או בעסק לבין עריכת שיפוצים כלליים, טמון בעובדה ששיפוצים עשויים לכלול גם שינויים משמעותיים במבנה החלל הפנימי. שינויים כאמור כוללים בדרך כלל גם שבירת קירות, חציבת חלונות או לחילופין אטימה של פתחים, שינויים כלליים במבנה החלל וכיוצא באלה. מעבר לעלויות הגבוהות שלהם, שיפוצים יסודיים מחייבים אישור של מהנדס או אדריכל. מנגד, עיצוב פנים כולל בעיקר שינויים קוסמטיים הכוללים שינויים בריהוט, תאורה ואפילו הנמכת תקרות או עבודות גבס למיניהן. מחירי דלתות פנים אטרקטיביים מאפשרים גם החלפה של כל דלתות הפנים בבית כחלק מהשינויים בעיצוב הפנים.

דלתות פנים במבצע כולל התקנה ואחריות

דלתות פנים כחלק מעיצוב הפנים

כאמור, החלפה של דלתות פנים עשויה לשדרג את האיכות של עיצוב הפנים בבית ולהשפיע על המראה הסופי שלו. חברת דלתות בראשית מציעה מגוון רחב של דלתות פנים איכותיות במגוון רחב של צבעים וגוונים. עם הגוונים כאמור ניתן למנות במיוחד דלתות בצבעים לבן, שמנת, אלון מולבן, וונגה ואגוז. חברת דלתות בראשית מציעה מחירי דלתות פנים שהופכים אותן לאטרקטיביות במיוחד, גם כאשר הכוונה היא להחליף את כל הדלתות הפנימיות בבית או בעסק. משפצים את הבית? רוצים להחליף את דלתות הפנים? צרו קשר כעת והמקצוענים שלנו יסייעו לכם וילוו אתכם לכל אורך התהליך, מבחירת הדלתות ועד לסיום ההתקנה.

הפוסט מחירי דלתות פנים הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
דלתות פנים במבצע כולל התקנה ואחריות https://www.edugov.org.il/%d7%93%d7%9c%d7%aa%d7%95%d7%aa-%d7%a4%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%9e%d7%91%d7%a6%d7%a2-%d7%9b%d7%95%d7%9c%d7%9c-%d7%94%d7%aa%d7%a7%d7%a0%d7%94-%d7%95%d7%90%d7%97%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%aa/ Mon, 25 May 2020 12:08:39 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=445 בחירת דלתות הפנים המועדפות שיותקנו בבית היא פונקציה של האיכות שלהן וההתאמה שלהן לצרכים ולדרישות של בעלי הבית, העסק או החלל הפנימי שבו הן מותקנות. האיכות חשובה – כיוון שדלתות באיכות גבוהה נשארות לאורך שנים וממלאות גם פונקציות אחרות כגון מניעת רעשים. גם הצבע והמרקם חשובים, בעיקר אם מתבצעת במקביל השקעה בעיצוב הפנים בבית או […]

הפוסט דלתות פנים במבצע כולל התקנה ואחריות הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
בחירת דלתות הפנים המועדפות שיותקנו בבית היא פונקציה של האיכות שלהן וההתאמה שלהן לצרכים ולדרישות של בעלי הבית, העסק או החלל הפנימי שבו הן מותקנות. האיכות חשובה – כיוון שדלתות באיכות גבוהה נשארות לאורך שנים וממלאות גם פונקציות אחרות כגון מניעת רעשים. גם הצבע והמרקם חשובים, בעיקר אם מתבצעת במקביל השקעה בעיצוב הפנים בבית או בעסק. מהן אמות המידה לבחינת ההתאמה של דלתות הפנים לצרכים ולדרישות של בעלי המבנה שבו הן מותקנות? כיצד יכולה הצעה של דלתות פנים במבצע כולל התקנה ואחריות להשתלב בתהליך עיצוב הפנים?

המבצע המשתלם ביותר שמצאנו

פירוט על הדלת:

  • דלת איטלקית חלקה
  • 100% עמידה במים
  • טריקה שקטה וידיות מעוצבות
  • 12 שנה אחריות.
  • *בקניית 4 דלתות ומעלה (לבן,שמנת).

מותג: דלתות בראשית

דלתות פנים במבצע כולל התקנה ואחריות בדלתות בראשית

תהליך עיצוב הפנים של הבית או העסק דורש מיומנות רבה. זאת, במטרה להתאים את העיצוב בצורה המדויקת ביותר להעדפות של בעלי הבית. עם המרכיבים המשפיעים על עיצוב הפנים ניתן למנות רהיטים שונים, תאורה ובמידת הצורך והאפשרות עיצוב בגבס, הנמכת תקרות וכיוצא באלה. דלתות הפנים מהוות, כמובן, חלק בלתי נפרד מהעיצוב הפנימי. הדלתות צריכות להשתלב בתהליך ולהתאים הן מבחינת הצבע והן מבחינת המרקם שלהן. חברת דלתות בראשית מציעה מגוון רחב של צבעים ומרקמים, היכולים להתאים לכל מקרה בצורה פרטנית. בנוסף, הדלתות כאמור חייבות להיות באיכות גבוהה, בהתאם לחלל אותו הן תוחמות. לדוגמה – דלתות המותקנות בחדר האמבטיה צריכות להיות מידות בפני לחות גבוהה ורטיבות. דלתות בכל חלי הסית האחרים צריכות להיות, בין השאר, עמידות ומבודדות בפני רעשים.

עוד פונקציות להתאמת דלתות פנים

מעבר להתאמה באיכות ובצבעים, יש חשיבות לא קטנה למחיר של דלתות הפנים. זאת, משום שבדרך כלל מי שמבצע התקנה של דלתות כאלה יתקין כמה דלתות במקביל. במרבית המקרים אלה תהיינה דלתות למטבח, לחדר האורחים, לחדרי האמבטיה והשירותים ולכל אחד מהחדרים בבית. חברת דלתות בראשית מציעה דלתות במבצע כולל התקנה ואחריות, אשר הופכות את ההחלטה על התקנת דלתות פנים בבית או בעסק לקלה ומשתלמת הרבה יותר. אם יש לכם צורך ורצון להתקין דלתות פנים איכותיות, אתם במקום המתאים. צרו קשר כבר כעת והמקצוענים שלנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך תהליך הבחירה וההתקנה של הדלתות.

הפוסט דלתות פנים במבצע כולל התקנה ואחריות הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
איזה דלתות פנים הכי מומלצות https://www.edugov.org.il/%d7%90%d7%99%d7%96%d7%94-%d7%93%d7%9c%d7%aa%d7%95%d7%aa-%d7%a4%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%9b%d7%99-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%95%d7%aa/ Mon, 25 May 2020 12:03:07 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=441 דלתות פנים היו מאז ומעולם חלק אינטגראלי ובלתי נפרד מהמבנה של חלל הפנים בבית. דלתות הפנים ממלאות כמה וכמה פונקציות חשובות בבית, הן בהפרדת החללים השונים והן בהוספת חן ואלגנטיות לעיצוב חלל הפנים בבית על כל המרכיבים שלו. מהן בעצם דלתות פנים ומהם התפקידים שהן ממלאות ביצירת המראה הנדרש או המועדף על הדיירים בבית? איזה […]

הפוסט איזה דלתות פנים הכי מומלצות הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
דלתות פנים היו מאז ומעולם חלק אינטגראלי ובלתי נפרד מהמבנה של חלל הפנים בבית. דלתות הפנים ממלאות כמה וכמה פונקציות חשובות בבית, הן בהפרדת החללים השונים והן בהוספת חן ואלגנטיות לעיצוב חלל הפנים בבית על כל המרכיבים שלו. מהן בעצם דלתות פנים ומהם התפקידים שהן ממלאות ביצירת המראה הנדרש או המועדף על הדיירים בבית? איזה דלתות פנים הכי מומלצות והיכן ניתן להשיג אותן? בשורות להלן נתמקד בנושא שלעיתים חומק מהעין, אבל תמיד נמצא במרכז העניינים כשמדובר בעיצוב הפנים ובנוחות בבית פנימה.

התפקידים והפונקציות של דלתות פנים

כאמור, דלתות פנים היו בעבר ועודן גם היום חלק אינטגראלי מהעיצוב של הבית ומהמראה הכללי שלו. שני תפקידים עיקריים יש לדלתות הפנים. התפקיד הראשון הוא פונקציונאלי מעיקרו – להוות חיץ במעבר בין חלל פנימי אחד למשנהו בתוך הבית. במילים אחרות – דלתות פנים משמשות לסגירת החדרים בבית ולהפרדה שלהם מהחלל העיקרי שלו. הפונקציה השנייה של דלתות פנים היא עיצובית מעיקרה – הדלתות כאמור עשויות לקחת חלק משמעותי בעיצוב הפנים בבית וביצירת האווירה שהמעצבים מעוניינים לייצר. חברת דלתות בראשית מציעה למעוניינים מגוון רחב של דלתות פנים, במבחר גוונים וצבעים. בין השאר, ניתן לקבל דלתות גם בצבעים לבן, שמנת ואלון. בנוסף, אפשר למצוא דלתות פנים בצבע מולבן, וונגה וכן צבע אגוז. זאת, בנוסף למגוון רחב של צבעים קיימים.

דלתות פנים מבית דלתות בראשית

דלתות פנים מומלצות

התשובה לשאלה איזה דלתות פנים מומלצות היא מורכבת. התשובה היא שהדלתות המומלצות ביותר הן הדלתות שיעמדו בדרישות של המעצבים הן מבחינת הצבע והצורה והן מבחינת הפונקציונאליות והיכולת שלהן לבודד בצורה טובה את חלל הפנים אשר אותו הן תוחמות. מעוניינים לדעת עוד? רוצים לבחור מתך המגוון הרחב של דלתות בראשית? אתם במקום הנכון. אנו בדלתות בראשית מציעים פתרונות למגוון רחב של צרכים ובקשת רחבה של צבעים. כיון שכך, כל עיצוב פנים של החללים בבית יכול למצוא פתרון הולם באמצעות הדלתות שאנו מציעים. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם להתאים את הדלת הנכונה לעיצוב ולמראה הפנימי בבית.

הפוסט איזה דלתות פנים הכי מומלצות הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
עיצוב שמלות ערב בקלות – לומדים תפירה https://www.edugov.org.il/%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%a9%d7%9e%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%91%d7%a7%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%aa%d7%a4%d7%99%d7%a8%d7%94/ Mon, 25 May 2020 09:35:00 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=437 אחד התחומים היותר מעניינים בתחום התפירה ועיצוב האופנה הוא התחום של עיצוב שמלות ערב. מדובר בשמלות המיועדות לאירועים חגיגיים וכן ליציאה ולבילוי במקומות מרכזיים וחשובים כשחלק ניכר מהמטרה של המשתתפים בהם הוא לראות ולהיראות. לבישה של שמלת ערב היתה בעבר ומהווה עדיין גם היום חלק מקוד הלבוש הקפדני המאפיין את החברה הגבוהה, ועם השנים הפך […]

הפוסט עיצוב שמלות ערב בקלות – לומדים תפירה הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
אחד התחומים היותר מעניינים בתחום התפירה ועיצוב האופנה הוא התחום של עיצוב שמלות ערב. מדובר בשמלות המיועדות לאירועים חגיגיים וכן ליציאה ולבילוי במקומות מרכזיים וחשובים כשחלק ניכר מהמטרה של המשתתפים בהם הוא לראות ולהיראות. לבישה של שמלת ערב היתה בעבר ומהווה עדיין גם היום חלק מקוד הלבוש הקפדני המאפיין את החברה הגבוהה, ועם השנים הפך לחלק מחיי החברה בכלל. מהי בעצם שמלת ערב? היכן ניתן ללמוד לעצב שמלות בכלל, ושמלות ערב בפרט שתהיינה איכותיות, מעניינות ויוקרתיות?

תפירת שמלת ערב מעולם לא הייתה קלה יותר

עיצוב שמלות ערב, כשמה כן היא, הינה שמלה המשמשת את האישה הלובשת אותה, בעת שהיא מופיעה באירועים חברתיים ויוקרתיים שונים הנערכים לעת ערב. אפשר לומר כי שמלת ערב היא המקבילה הנשית של חליפת הטוקסידו לגברים, המשתמשים בה לאירועים טקסיים שונים כולל חתונות ולהבדיל אלפי הבדלות – הלוויות ואירועי הנצחה למיניהם. בדרך כלל, החומר שממנו עשויה שמלת ערב איכותית הינו בד איכותי. למרות השינויים באופנה בעת המודרנית, שמלות הערב וחליפות הטוקסידו הצליחו לשמור על היוקרתיות שלהם ואלה גם אלה מזוהים באופן ישיר עם אירועים חגיגיים ובעיקר יוקרתיים. עיצוב שמלות ערב מתבצע, לפיכך, על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומוכרים מתחום האופנה, כאשר הערך של השמלה הוא פונקציה ישירה של המעצב שלה. נשים בכל רחבי העולם רוכשות לכל הפחות שמלת ערב אחת ולעיתים קרובות גם יותר מכך.

תיק עבודות קורס תפירה שמלות ערב אילנה ברטל
תיק עבודות קורס תפירה שמלות ערב אילנה ברטל

היכן לומדים לעצב שמלות ערב?

עיצוב שמלות ערב הוא תחום מעניין ואופנתי, שלא איבד מהזוהר שלו למרות השינויים הדרמטיים בעולם בכלל ובעולם האופנה בפרט. בתי ספר מכובדים לאופנה עדיין מקדישים לא מעט מאמצים בהכשרה של מעצבים ומעצבות איכותיים, אשר יעצבו את הדורות הבאים של שמלות ערב. לימודי העיצוב מתחילים כמובן מהבסיס – לימודי תפירה ועיצוב בסיסיים. עם הזמן וככל שהתלמידים צוברים ניסיון וידע, הם מתקדמים לשלבים המתקדמים יותר בעולם האופנה הכוללים עיצוב בגדי יוקרה. אילנה ברטל, מומחית מוכרת בתחום האופנה, אמונה על הכשרת בעלי ובעלות מקצוע בתחום. מעוניינים לדעת עוד? צרו קשר כעת והמומחים של אילנה ברטל יחזרו אליכם להמשך התהליך וקביעת מסלול הלימודים.

הפוסט עיצוב שמלות ערב בקלות – לומדים תפירה הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
לימודי תפירה אילנה ברטל https://www.edugov.org.il/%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%99-%d7%aa%d7%a4%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%90%d7%99%d7%9c%d7%a0%d7%94-%d7%91%d7%a8%d7%98%d7%9c/ Mon, 25 May 2020 06:14:59 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=433 תחום האופנה הוא אחד מתחומי העיסוק הדינאמיים ביותר. האופנה משפיעה על חייהם של מיליוני אנשים בכל רחבי העולם ועל פיה נקבע אופי הלבוש והמראה של גברים ונשים בתבל כולה. ככל שהעולם הופך לגלובאלי יותר, כך ההשפעה של טובי המעצבים בעולם האופני הולכת וצוברת תאוצה. כתוצאה מכל אלה, נמצא תחום האופנה מזה לא מעט שנים בצמרת […]

הפוסט לימודי תפירה אילנה ברטל הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
תחום האופנה הוא אחד מתחומי העיסוק הדינאמיים ביותר. האופנה משפיעה על חייהם של מיליוני אנשים בכל רחבי העולם ועל פיה נקבע אופי הלבוש והמראה של גברים ונשים בתבל כולה. ככל שהעולם הופך לגלובאלי יותר, כך ההשפעה של טובי המעצבים בעולם האופני הולכת וצוברת תאוצה. כתוצאה מכל אלה, נמצא תחום האופנה מזה לא מעט שנים בצמרת תחומי העיסוק המבוקשים. עם זאת, על מנת להגיע לצמרת עולם העיצוב יש ללמוד תחילה את היסודות, והיסוד החשוב ביותר בעולם האופנה הוא התפירה. מהו בעצם מקצוע התפירה ומה הוא כולל? היכן ניתן ללמוד את תחום החייטות והתפירה, בדרך לעולם האופנה?

לימודי תפירה בקלות בעזרת סרגל הפלא

לימודי תפירה בכיתות קטנות להשלמת תיק עבודות לפי רצונך: שמלות ערב, בגדי ים ועוד…תפירה היא הדרך שבה מחבר בעל המקצוע שני חלקים של חומר מסוים אלה לאלה. החומרים המחוברים באמצעות תפירה כאמור לעיל יכולים להיות שני חלקי בד, עור או אפילו נייר. ואולם ההקשר המוכר והידוע ביותר למונח הזה הוא, כמובן, תפירת בגדים העשויים לרוב מסוגים שונים של בד. למרות שלכאורה מדובר בעניין פשוט, כניסה לעומק העניין מבהירה שלא כך הם פני הדברים. על מנת להשיג תפירה שהיא גם יציבה מצד אחד וגם נסתרת מהעין ככל האפשר מצד שני, יש צורך להתמקצע. גם שימוש במכונת תפירה דורש מידה רבה של מיומנות מקצועית. גם כיום, אחרי שהטכנולוגיה חדרה לכל תחום התמחות אפשרי, נותרה התפירה התמחות בסיסית שבלי היכרות איתה ובלא מיומנות בשימוש בסוגים ותצורות שונות של תפירה, קשה עד בלתי אפשרי להתקדם לשלבים מתקדמים יותר, החל מתדמיתנות וכלה בעיצוב אופנה בכלל.

בית ספר לתפירה אילנה ברטל
בית ספר לתפירה אילנה ברטל

לימודי תפירה מבעלי מקצוע מיומנים

כאמור לעיל, מעבר להיותה של התפירה מקצוע הדורש מיומנות, הרי שהתפירה עצמה היא הבסיס לעיסוק באופנה. מעצבי האופני הגדולים ביותר, אלה היוצאים בכל שנה מחדש עם מותגי אופנה הכובשים את העולם, לא היו יכולים להגיע למעמד ולהישגים שלהם מבלי להתמחות בראש וראשונה בתפירה. מעוניינים להשתלב בעולם האופנה? רוצים להתחיל ללמוד מהבסיס? אתם בהחלט במקום הנכון. לימודי תפירה אילנה ברטל מעניקים הכשרה מקצועית איכותית המהווה בסיס נאות להתפתחות וקידום מקצועי. צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם להמשך התהליך.

הפוסט לימודי תפירה אילנה ברטל הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
שיש קיסר מבית שיש כהן https://www.edugov.org.il/%d7%a9%d7%99%d7%a9-%d7%a7%d7%99%d7%a1%d7%a8-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%a9-%d7%9b%d7%94%d7%9f/ Sun, 24 May 2020 11:27:57 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=429 עיצוב הבית הוא אחד מהדברים המהנים והמעניינים ביותר. עד אמצה המאה הקודמת, עיצוב בתי מגורים וגם עיצוב בתי עסק שונים התבצע בעיקר תוך התחשבות בפונקציונאליות ולא הסתתר מאחוריו קונספט כל שהוא. ואולם בעשורים האחרונים השתנתה המגמה ועיצוב חלל הפנים בבית ובעסק מתבצע במקרים רבים תוך היצמדות לקונספט מסוים, על פי הבחירה של בעלי הבית או […]

הפוסט שיש קיסר מבית שיש כהן הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
עיצוב הבית הוא אחד מהדברים המהנים והמעניינים ביותר. עד אמצה המאה הקודמת, עיצוב בתי מגורים וגם עיצוב בתי עסק שונים התבצע בעיקר תוך התחשבות בפונקציונאליות ולא הסתתר מאחוריו קונספט כל שהוא. ואולם בעשורים האחרונים השתנתה המגמה ועיצוב חלל הפנים בבית ובעסק מתבצע במקרים רבים תוך היצמדות לקונספט מסוים, על פי הבחירה של בעלי הבית או העסק. שיש קיסר מבית שיש כהן הוא אחד האמצעים הייחודיים והמעניינים, המסייעים ליצור את המראה המושלם במטבח, בחדר האמבטיה ובכלל. זאת, בהתאם לקונספט הכללי שנקבע. מה הוא בעצם שיש קיסר, ומה בינו לבין שיש בכלל? מהי המשמעות של התאמה והתקנה מקצועית של שיש קיסר? את השורות הבאות אנו מקדישים למתן תשובות לשאלות הללו.

שיש קיסר – מה זה בעצם

החומר שנהוג לכנות אותו כיום בשם שיש קיסר, הוא בעצם לוח קוורץ עמיד שאליו התווספו חומרים אחרים לרבות פולימרים, המחזקים אותו ומאפשרים למשתמשים טיפול נוח יותר במשטח. אחד המאפיינים הבולטים של שיש קיסר מבית שיש כהן ובכלל, הוא המבחר הגדול יחסית של צבעים ומרקמים שבהם ניתן לקבל את המשטח. תהליך הייצור של משטח הקוורץ כאמור לעיל הוא מורכב, אבל בסופו של עניין מתקבל משטח בעל מרקם דומה מאד למרקם של שיש טבעי. מנגד, השיש הוא סוג של סלע שממנו נופקו כבר בעת העתיקה משטחים, שבתחילה שימשו בעיקר לפיסול אבל עם הזמן שימשו גם לצרכים מעשיים יותר. ההבדלים בין שיש לבין אבן קיסר מתמקדים במבחר הגוונים והצבעים מצד אחד ובעמידות לשריטות ומכות מצד שני, כאשר בשתי אמות המידה הללו אבן קיסר עדיפה.

שיש אבן קיסר סגנון כפרי מבית שיש כהן
שיש אבן קיסר סגנון כפרי מבית שיש כהן

התאמה והתקנה מקצועית של שיש קיסר

אחד היתרונות של שיש קיסר טמון באפשרות להתאים אותו לחללים פנימיים בגדלים משתנים, במהירות ובקלות יחסית. התקנה מקצועית של שיש קיסר מבטיחה איטום מוחלט מפני נזילות והתאמה מוחלטת של המשטח לחלל הפנימי שבתוכו הוא מותקן. אם אתם עומדים לקבל החלטה באשר למראה הסופי של הבית, אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת והמומחים שלנו יסייעו לכם לבחור משטחי שיש קיסר שיתרימו בדיוק לצרכים ולהעדפות שלכם.

הפוסט שיש קיסר מבית שיש כהן הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
אבן קיסר מבית שיש כהן https://www.edugov.org.il/%d7%90%d7%91%d7%9f-%d7%a7%d7%99%d7%a1%d7%a8-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%a9-%d7%9b%d7%94%d7%9f/ Sun, 24 May 2020 10:59:55 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=423 צילום תמונה ראשית: שי אפשטיין שיש למטבח, לחדר האמבטיה ולמקומות נוספים בבית הוא אחד האמצעים המאחדים מעשיות ואסתטיקה. בעשור השמיני של המאה הקודמת נכנס לשימוש סוג חדש של אבן הקרויה אבן קיסר. במובנים רבים, מספקת אבן קיסר תחליף איכותי ומעניין לשיש ומאפשרת לבעלי מבנים, בתים ודירות לעצב את החדרים השונים בבית תוך הפחתה משמעותית של […]

הפוסט אבן קיסר מבית שיש כהן הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
צילום תמונה ראשית: שי אפשטיין

שיש למטבח, לחדר האמבטיה ולמקומות נוספים בבית הוא אחד האמצעים המאחדים מעשיות ואסתטיקה. בעשור השמיני של המאה הקודמת נכנס לשימוש סוג חדש של אבן הקרויה אבן קיסר. במובנים רבים, מספקת אבן קיסר תחליף איכותי ומעניין לשיש ומאפשרת לבעלי מבנים, בתים ודירות לעצב את החדרים השונים בבית תוך הפחתה משמעותית של העלויות מצד אחד והעלאת האיכות של החומר מצד שני. מהי בעצם אבן קיסר ומה ההבדלים בינה לבין שיש? היכן ניתן להשיג משטחי אבן קיסר לעיצוב החללים הפנימיים בבית או בעסק? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה בנושא.

אבן קיסר, שיש ומה שביניהן

השיש הוא סלע גבישי, המתאפיין במראה ייחודי ומאפשר פיסול ועיצוב באמצעותו. בעבר הרחוק שימש השיש בעיקר כחומר לפיסול ואכן, בחלק ממדינות אירופה והמזרח התיכון שהיו חלק מהאימפריה הרומית יש פסלי שיש איכותיים. בתחילת המאה העשרים ועד לחלק השני שלה, שימש השיש גם כחומר שממנו נבנו משטחי העבודה במטבחים ובחדרי אמבטיה. השיש הוא חומר חזק ועמיד. מצד שני, הוא חומר רגיש במיוחד ויש מגבלה באשר לצבעים ולמרקמים שבהם ניתן להשיג אותו. לעומת זאת, אבן קיסר היא למעשה משטח קוורץ מעורב בפיגמנטים וחומרים פולימריים אחרים, שהם אותם החומרים שמהם עשוי הניילון. התערובת יוצרת משטח אחיד ויציב, המהווה חלופה הולמת למשטחי השיש. היתרון הגדול של אבן קיסר לעומת השיש הוא האפשרות לעצב את המוצר הסופי ולהתאים אותו למטבח, לחדר האמבטיה ולכו מקום אחר. בנוסף, מסחר הגוונים של אבן קיסר הוא גדול יחסית. ואם בכל אלה לא די – משטחי אבן קיסר הם ידידותיים לסביבה וניתן למחזר אותם בתום השימוש.

שיש למטבח אבן קיסר מבית שיש כהן
שיש למטבח אבן קיסר מבית שיש כהן

היכן משיגים משטחי אבן קיסר

משטחי אבן קיסר ניתן להשיג אצל המשווקים המורשים, המוסמכים גם להתאים ולהתקין את המשטחים במקומות הנדרשים. המשווקים המורשים אמונים על טיפול נכון במשטחי אבן קיסר, בהתקנה שלהם ובמתן המענה האולטימטיבי לכל מי שנזקק להתקנת משטחי קוורץ חדשים. מעוניינים להתקין משטחי אבן קיסר? אבן קיסר מבית שיש כהן הוא המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כעת והמקצוענים שלנו יחזרו אליכם להמשך התהליך.

הפוסט אבן קיסר מבית שיש כהן הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
סושי מומלץ בתל אביב https://www.edugov.org.il/%d7%a1%d7%95%d7%a9%d7%99-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a5-%d7%91%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/ Tue, 19 May 2020 07:20:04 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=418 מאש סוף שנות השבעים ותחילת שנות השמונים של המאה הקודמת, החלה חדירה איטית אבל מתמדת של אוכל אסייתי בכלל, ושל סושי בפרט, לתפריט של הסועד הישראלי המצוי. בתחילה היה מדובר במתי מעט מסעדות אסייתיות, שהבולטות שבהן שכנו במלונות יוקרה מסוימים ומשכו אליהם את אניני הטעם שבין הסועדים והבליינים בתל אביב. מאז חלו שינויים רבים בתחום […]

הפוסט סושי מומלץ בתל אביב הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מאש סוף שנות השבעים ותחילת שנות השמונים של המאה הקודמת, החלה חדירה איטית אבל מתמדת של אוכל אסייתי בכלל, ושל סושי בפרט, לתפריט של הסועד הישראלי המצוי. בתחילה היה מדובר במתי מעט מסעדות אסייתיות, שהבולטות שבהן שכנו במלונות יוקרה מסוימים ומשכו אליהם את אניני הטעם שבין הסועדים והבליינים בתל אביב. מאז חלו שינויים רבים בתחום והאוכל האסייתי הפך לחלק אינטגראלי וחשוב מהנוף הקולינרי בישראל. אחת המסעדות היותר איכותיות המתמחות באוכל אייתי הינה מסעדת סורה סושי, שכאשר מדברים על סושי מומלץ בתל אביב המסעדה הזאת בהחלט נכללת בקטגוריה המומלצת. מה הופך את הסושי לסוג מזון כל כך אהוב על הסועד הישראלי בכלל, והסועד התל אביבי בפרט? מהו היתרון החשוב ביותר של משלוחי סושי מומלץ בתל אביב ובכלל על פני משלוחי מזון מסוגים רבים אחרים?

סושי במסעדת סורה
סושי במסעדת סורה

הסושי והטעם של הישראלים

אחד הדברים הבולטים ביותר בסושי הוא העושר והגיוון שלו. למרות הרושם שעלול להיווצר כאילו הסושי הוא מאכל חד גוני, הרי שבדיוק ההיפך הוא הנכון. מדובר בסוג של מזון עם הרבה גוונים והרבה טעמים, כאשר גם בישראל וגם בחו"ל יש שפים שעברו הכשרות מיוחדות בתחום הסושי ומכירים את התחום על בוריו. ואולם מה שהופך את הסושי לאחד מסוגי המזון האהובים ביותר בישראל הוא העובדה שמסעדות אסייתיות למיניהן, ובמיוחד סורה סושי בתל אביב, ידעו לקחת את הסושי המסורתי ולהתאים אותו באופן המדויק ביותר לטעם ולהעדפות של הסועד הישראלי

מנות סושי מפתיעות במסעדת סורה
מנות סושי מפתיעות במסעדת סורה

משלוחי סושי בתל אביב

היתרון הברור של הסושי על פני כל סוג אחר של מזון או מנות מוכנות שניתן לקבל באמצעות משלוחים, טמון בעובדה שהסושי עצמו איננו מחייב טמפרטורות גבוהות מאד או נמוכות מאד מהטמפרטורה הממוצעת. נכון, הסושי חייב לשהות בקירור, ובמיוחד הסושי הכולל נתחי דג נא וגם נד מעושן. עם זאת, עם קבלת המנה אין צורך לבצע בה פעולה נוספת ומצד שני אין צורך לאכול אותה ברגע הקבלה או קרוב אליו. משלוח סושי מומלץ בתל אביב כולל מרכיבים בטמפרטורת החדר. מעוניינים במשלוח סושי? צרו קשר כעת והסושי האיכותי בדרך אליכם.

הפוסט סושי מומלץ בתל אביב הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>