חדשות הצרכנות https://www.edugov.org.il חדשות הצרכנות בישראל Sun, 23 Feb 2020 11:27:29 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.2 צילום צנרת רוטקס https://www.edugov.org.il/%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%a6%d7%a0%d7%a8%d7%aa-%d7%a8%d7%95%d7%98%d7%a7%d7%a1/ Sun, 23 Feb 2020 11:27:29 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=272 אם עד לפני שנים לא רבות, כל מי שהתגלתה אצלו בעיה בצנרת, נאלץ להתמודד עם הרס בקירות או עם הרמת מרצפות, כשהמטרה הייתה לגלות את מקור הנזילה, כיום המצב שונה לגמרי.. כיום, בזכות ציוד טכנולוגי מתקדם אשר בתוכו נכללת גם מצלמה טרמית משוכללת, ניתן לאתר את מקור הבעיה בצנרת בצורה מהירה ויעילה וללא גרימת הרס. […]

הפוסט צילום צנרת רוטקס הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
אם עד לפני שנים לא רבות, כל מי שהתגלתה אצלו בעיה בצנרת, נאלץ להתמודד עם הרס בקירות או עם הרמת מרצפות, כשהמטרה הייתה לגלות את מקור הנזילה, כיום המצב שונה לגמרי..
כיום, בזכות ציוד טכנולוגי מתקדם אשר בתוכו נכללת גם מצלמה טרמית משוכללת, ניתן לאתר את מקור הבעיה בצנרת בצורה מהירה ויעילה וללא גרימת הרס.

עכשיו, כל מי שתר אחר בעל מקצוע או חברה לצורך טיפול בבעיה בצנרת, חשוב שידע שגם כיום, יש לא מעט בעלי מקצוע אשר עובדים בשיטות הישנות – הטומנות בחובן כאמור, גרימת הרס במסגרת איתור מקור התקלה.

מהסיבה הזאת, בעת הליך בחירת החברה, מומלץ לוודא שמדובר בחברה אשר מתמחה באיתור בעיות צנרת ללא הרס או בנושא של צילום צנרת.

קפדנות ודיוק מירבי

צילום צנרת מתבצע באמצעות מצלמות טרמיות ייעודיות, המבוססות על טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת. הצילום מתבצע בצורה דיגיטלית וייעודו לגלות בצורה מדויקת את מקורה הדליפות או הפגמים בצנרות.

במקרים רבים, בעל המקצוע אשר יבצע את עבודת צילום צנרת, אף ינפיק בהתבסס על נתוני המצלמה, דו"ח מפורט המציג נתונים על מצב הצנרת (דוח זה יכול להוות כמסמך חשוב בהליך של מכירת הדירה ולכן, מומלץ לשמור עליו לאורך זמן).
כמובן, שבהתאם לתוצאות הצילום, ניתן יהיה להמליץ על הדרך היעילה, המקצועית והקפדנית ביותר לטיפול בבעיה אשר התגלתה בצנרת.

בחירה מושכלת בחברה

ובכן, היתרונות אשר טמונים בהליך צילום צנרת הם רבים – ובראש ובראשונה כמובן, העובדה שפעולה זו לא רק מקצרת תהליכים אלא היא חוסכת גם סכומי כסף גבוהים וגם "כאבי ראש" לא מעטים.

יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל היתרונות והתועלות ששירות זה טומן בחוב, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את החברה אשר מציעה את השירות בקפידה.
מומלץ לוודא שמדובר בחברה בעלת מוניטין בתחום, אשר מקפידה לעבוד עם מצלמה חדשנית ומתקדמת – כיום יש בשוק לא מעט מצלמות טרמיות, חלקן נחשבות לבסיסיות יותר ולכן, גם פחות מדויקות וחלקן נחשבות למתקדמות, איכותיות וחדשניות ולכן, בכוחן לדייק בצורה מושלמת.
כמובן, שגם דגש על טיב השירות של אותה החברה ועל הזמינות שלה להגיע ולהעניק את שירותיהם, יהוו כפרמטרים חשובים ובעלי השפעה על הליך בחירת החברה המתאימה.
בחירת בחברה לצורך צילום צנרת יכולה להצריך תשומת לב ודגש על מספר פרטים, אך בסופו של דבר, אם מבצעים את הבחירה הנכונה, זה יכול לחסוך הרבה זמן וכסף…

הפוסט צילום צנרת רוטקס הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מדריך לבחירת שיש למטבחים https://www.edugov.org.il/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%a9-%d7%9c%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%97%d7%99%d7%9d/ Sun, 23 Feb 2020 11:12:56 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=269 רוב האנשים בוחרים להשקיע זמן, חשיבה ומשאבים בהליך עיצוב מטבחים, כאשר המטרה הניצבת לנגד עיניהם היא ליצור מטבח מרשים, פונקציונאלי, איכותי ומותאם באופן פרטני להרגלים ולאורח החיים של דיירי הבית. כידוע, שיש למטבחים מהווה את אחד מהאלמנטים המרכזיים בכל מטבח, כאשר השיש מהווה אלמנט הטומן בחובו גם חשיבות פונקציונאליות גדולה (מעצם היותו משטח עבודה) וגם […]

הפוסט מדריך לבחירת שיש למטבחים הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
רוב האנשים בוחרים להשקיע זמן, חשיבה ומשאבים בהליך עיצוב מטבחים, כאשר המטרה הניצבת לנגד עיניהם היא ליצור מטבח מרשים, פונקציונאלי, איכותי ומותאם באופן פרטני להרגלים ולאורח החיים של דיירי הבית.
כידוע, שיש למטבחים מהווה את אחד מהאלמנטים המרכזיים בכל מטבח, כאשר השיש מהווה אלמנט הטומן בחובו גם חשיבות פונקציונאליות גדולה (מעצם היותו משטח עבודה) וגם כזה שהינו בעל השפעה רבה על העיצוב, הנראות והאווירה במטבח.

כך יוצא שבחירת שיש אמורה להתבצע בכובד הראש הראוי ולהלן מדריך אשר יוכל לסייע בכך:

• מה הצורך שלכם ממשטח השיש? שאלו את עצמכם מהם הרגלי השימוש שלכם בשיש: האם אתם מבשלים לעיתים קרובות? אולי אתם לא מבשלים בכלל והשיש בשבילכם הוא בעיקר אלמנט עיצובי? הבנה מעמיקה של מלוא הצרכים שלכם, תאפשר לכם לגבש את המסקנה אם אתם זקוקים לשיש חזק ואיכותי או אולי דווקא הסוג העדין והאלגנטי יותר, הוא זה שיענה על הדרישות שלכם בצורה המיטבית.

• שימו דגש על עמידות – רגע לפני שאתם מתרשמים מהעיצובים המרהיבים של שיש למטבחים ומתפתים לבחור בשיש רק על פי הנראות, חשוב שתקפידו לשים דגש גם על עמידות החומר (ובעיקר אם אתם נמנים על האנשים שמבשלים). יש להקפיד שהשיש הנבחר יהיה עמיד בפני טמפרטורות גבוהות (גם אם תשתדלו מאוד, לא בטוח שתצליחו להימנע מלהניח סיר על השיש). נושא נוסף הנוגע לעמידות, הוא כל מה שקשור לכתמים. כידוע, השיש חשוף למגוון סוג כתמים ולכלוכים ולכן, כדאי לבחור משטח שיש המתאפיין בעמידות גבוהה מפני הנזקים הללו.

• עיצוב – טוב, הגעתם לחלק הכיפי שבהליך הבחירה. כיום, ניתן למצוא משטחי שיש במגוון עצום של גוונים, טקסטורות ועיצובים, כך שרק השמיים הם הגבול. שימו לעצמכם למטרה לבחור שיש בעיצוב אשר מחד עונה על הטעם האישי שלכם, אך מאידך גם ישתלב בצורה הרמונית ויפה עם שאר האלמנטים שבחרתם למטבח ובעיקר עם עיצוב ארונות המטבח.

• תחזוקה – סביר להניח שאתם לא מתכוונים להעביר שעות ארוכות בניקיון של משטחי השיש. בכדי שלא תמצאו את עצמכם בתסריט הזה, חשוב שתבחרו בשיש אשר נחשב לקל ונוח לניקיון ולתחזוקה.

• מחיר – מהר מאוד תגלו כי טווח המחירים של משטחי שיש הוא רחב במיוחד ומושפע ממגוון רחב של פרמטרים. בכדי לא "להשתגע" ולצאת עם חורים משמעותיים בכיסים, כדאי לתכנן את התקציב אותו אתם מייעדים למטרה בקפידה ולדאוג שלא תעברו אותו יתר על המידה.

הפוסט מדריך לבחירת שיש למטבחים הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
קמגרה איכותית בישראל https://www.edugov.org.il/%d7%a7%d7%9e%d7%92%d7%a8%d7%94-%d7%90%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%aa-%d7%91%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%9c/ Sun, 23 Feb 2020 10:13:11 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=254 ישנן סיבות שונות לבעיות בתפקוד המיני של הגבר, למשל סיבות פיזיולוגיות, סיבות פסיכולוגיות וסיבות אחרות שחלקן אינן ידועות, אבל דבר אחד בטוח – בעיות בתפקוד המיני הגברי יכולות לגרום לבושה, למבוכה ולירידה משמעותית בביטחון העצמי ובעקבותיו לבעיות רפואיות, פיזיות ונפשיות. המשמעות היא כפולה: מצד אחד חוסר טיפול יכול לגרום להחמרת הבעיה מצד שני טיפול מצריך […]

הפוסט קמגרה איכותית בישראל הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
ישנן סיבות שונות לבעיות בתפקוד המיני של הגבר, למשל סיבות פיזיולוגיות, סיבות פסיכולוגיות וסיבות אחרות שחלקן אינן ידועות, אבל דבר אחד בטוח – בעיות בתפקוד המיני הגברי יכולות לגרום לבושה, למבוכה ולירידה משמעותית בביטחון העצמי ובעקבותיו לבעיות רפואיות, פיזיות ונפשיות. המשמעות היא כפולה:

 • מצד אחד חוסר טיפול יכול לגרום להחמרת הבעיה
 • מצד שני טיפול מצריך חשיפה בפני פסיכולוג, רופא וכו'.

אז מה עושים?

כדי למנוע את מעגל התסכול בטח תשמחו לדעת שלכל הבעיות הנ"ל יש פתרון אחד – קמגרה. קמגרה היא מוצר חדש בישראל שמיועד לעידוד האונות והזקפה הגברית, הן אצל כאלו שנתקלים בבעיות בתחום והן אצל כאלו שמעוניינים לשפר את החוויה המינית.

בניגוד לשאר הפתרונות שקיימים כיום בשוק לטיפול בתופעות אין-אונות (ויאגרה, סיאליס וכו'), קמגרה אינה מצריכה מרשם רופא, בדיקות חודרניות כלשהן (הן פיזיות והן פסיכולוגיות), חשיפה, חדירה לפרטיות וויתור על דיסקרטיות – מה שהופך אותה לפתרון האיכותי ביותר שיש.

יש קמגרה איכותית בישראל!!

העובדה שתרופת הפלא הזו הגיעה לישראל מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות שאין בתרופות אחרות:

 •  לקבל את משלוח הקמגרה עד הבית ובכך לשמור על דיסקרטיות מרבית – מה שאומר שהסוד שלכם נשאר איתכם לנצח.
 •  לבחור את אופן נטילת התרופה (ג'ל, כדוריות מציצה, קמגרה מסיסה) ובכך ליהנות מטעם לפי בחירתכם. למשל: לכדוריות מציצה יש טעם של פירות, לקמגרה מסיסה טעם של תפוז וג'ל הקמגרה נמכרת במגוון טעמים.
 •  ליהנות מתוצאות כמעט מיידיות. בניגוד לתרופות אחרות בתחום זה קמגרה נכנסת לפעולה תוך כרבע שעה (לאחרות לוקח מינימום 30 דקות ומקסימום 4 שעות), כך שהיא אידיאלית לשימוש במפגשים מיניים ספונטניים.
 • לא לסבול מתופעות לוואי, כך שהיא מתאימה לשימוש גם אם אתם סובלים מיתר לחץ דם או מבעיות לב.

ולא פחות חשוב – בניגוד לתרופות האחרות לטיפול באין-אונות קמגרה מגבירה גם את החשק המיני ומאפשרת ביצועים משופרים. המשמעות היא שדרוג ביחסי המין שיפתיעו אתכם ואת בן/בת הזוג.

וכמובן – בניגוד לתרופות האחרות שמגיעות לארץ דרך מתווכים שונים (מה שמשפיע על איכותן), קמגרה מגיעה אליכם ישירות, כך שאם אתם מחפשים מוצר שעושה את העבודה תרתי משמע – העובדה שיש קמגרה איכותית בישראל היא בדיוק מה שאתם צריכים.

הפוסט קמגרה איכותית בישראל הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מה זה קמגרה? https://www.edugov.org.il/%d7%9e%d7%94-%d7%96%d7%94-%d7%a7%d7%9e%d7%92%d7%a8%d7%94/ Sun, 23 Feb 2020 10:04:42 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=251 קמגרה הוא שם כולל לתרופות שמהוות פתרון נוח, טבעי ויעיל לטיפול בבעיות מיניות אצל גברים, הן אין-אונות, הן חוסר חשק והן בעיות משיקות כמו שפיכה מוקדמת, שפיכה מאוחרת, תפקוד מיני ירוד ועוד. במקור קמגרה הייתה משווקת אך ורק בצורת ג'ל ב-13 טעמים שונים (שוקולד, פירות ועוד), אך כיום יש אפשרויות נוספות. למשל: סוכריות מציצה – […]

הפוסט מה זה קמגרה? הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
קמגרה הוא שם כולל לתרופות שמהוות פתרון נוח, טבעי ויעיל לטיפול בבעיות מיניות אצל גברים, הן אין-אונות, הן חוסר חשק והן בעיות משיקות כמו שפיכה מוקדמת, שפיכה מאוחרת, תפקוד מיני ירוד ועוד.

במקור קמגרה הייתה משווקת אך ורק בצורת ג'ל ב-13 טעמים שונים (שוקולד, פירות ועוד), אך כיום יש אפשרויות נוספות. למשל:

 • סוכריות מציצה – סוכריות עם ריכוז גבוה של החומר הפעיל, כך שלעיתים יש צורך בחצי כמות בלבד. לפעולה אידיאלית מומלץ ליטול את הסוכריות כ-30-60 דקות לפני קיום יחסי מין
 • קמגרה מסיסה – קמגרה שמכיל את החומר הפעיל בצורה שהיא מסיסה במים, כך שפעולתה מהירה במיוחד. הסיבה לכך שקמגרה זו ניתנת להוספה לשתייה -מה שיוצר מיץ מוגז בטעם תפוז שנספג בגוף תוך זמן קצר.

כל התרופות ממשפחת הקמגרה מכילות חומר פעיל שמבצע עבודה כפולה : גם מאריך את זמן הזקפה וגם דוחה את זמן השפיכה.

היתרונות של קמגרה לעומת המתחרים ומשמעותם

לעומת המתחרים (תרופות אחרות לטיפול באין-אונות כמו יאגרה וסיאליס) לקמגרה יש יתרונות רבים:

 • אופן לקיחת התרופה –בניגוד לתרופות אחרות שנלקחות בבליעה בלבד, קמגרה ניתן לצרוך בדרכים נוספות כמו מציצה, המסת התרופה במשקה וכו'. המשמעות היא שקמגרה מתאימה לשימוש בקרב גברים עם בעיות בבליעה
 • זמן הפעולה – לתרופות אחרות לוקח חצי שעה מינימום (ולעיתים עד 4 שעות) עד שהן מתחילות לעבוד. קמגרה פועלת תוך רבע שעה בלבד ולכן מתאימה לאלו שמעוניינים לקיים יחסי מין ספונטניים.
 • סוג הבעיה – כאמור קמגרה מטפלת גם בבעיות הקשורות לחשק המיני (חוסר חשק או ירידה בחשק המיני) ולא רק באין-אונות כמו התרופות המתחרות
 • התניות רפואיות ותופעות לוואי – בניגוד לתרופות אחרות, לקמגרה אין תופעות לוואי ולכן היא מתאימה לשימוש גם בקרב גברים עם בעיות רפואיות (יתר לחץ דם, בעיות לב וכו').
 •  אישור רופא – בניגוד לתרופות אחרות שימוש בקמגרה אינו מצריך אישור רפואי כלשהו. המשמעות היא ששימוש בקמגרה מאפשר ליהנות מדיסקרטיות מלאה
 • אופן רכישה – תרופות אחרות לטיפול באין-אונות יש לרכוש בבית מרקחת, בעוד קמגרה ניתן להזמין דרך האינטרנט. המשמעות היא לא רק נוחות, אלא גם מינימום חשיפה של המטופל בבית מרקחת. למרות שאין אונות היא בעיה נפוצה, רוב הגברים מתביישים בכך ולא ששים לחשוף זאת בפומבי (למשל בבית מרקחת)

הפוסט מה זה קמגרה? הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מדריך לשימוש בקמגרה https://www.edugov.org.il/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%a9%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%a9-%d7%91%d7%a7%d7%9e%d7%92%d7%a8%d7%94/ Sun, 23 Feb 2020 09:57:58 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=248 קמגרה אמנם נחשב למוצר בטוח לשימוש, אבל גם כאן (כמו בכל מוצר אחר) כדי ליהנות מפעולה יעילה יש הקפיד על שימוש ע"פ ההנחיות. לפניכם מדריך לשימוש בקמגרה כולל התניות לשימוש, תופעות לוואי אפשריות ואזהרות. התניות שימוש מכיוון שקמגרה נחשב לתוסף מזון הוא אינו מצריך מרשם רופא, כך שקמגרה מתאימה לשימוש בכל מצב גופני. עם זאת, […]

הפוסט מדריך לשימוש בקמגרה הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
קמגרה אמנם נחשב למוצר בטוח לשימוש, אבל גם כאן (כמו בכל מוצר אחר) כדי ליהנות מפעולה יעילה יש הקפיד על שימוש ע"פ ההנחיות. לפניכם מדריך לשימוש בקמגרה כולל התניות לשימוש, תופעות לוואי אפשריות ואזהרות.

התניות שימוש

מכיוון שקמגרה נחשב לתוסף מזון הוא אינו מצריך מרשם רופא, כך שקמגרה מתאימה לשימוש בכל מצב גופני. עם זאת, כדי להיות בטוחים לחלוטין מומלץ להתייעץ ברופא ולעשות שימוש בקמגרה רק במצבים הבאים:

 • כאשר אינכם סובלים ממחלות דם וכלי דם שונות
 • כאשר אינכם נוטלים תרופה אחרת לטיפול באין אונות
 • כאשר אינכם סובלים ממחלות בכבד או בכליות
 • כאשר יש לכם היסטוריה של בעיות בלב ובכלי דם (למשל אם סבלתם בעבר מהתקף לב או משבץ)
 • כאשר אינכם סובלים מלוקמיה
 • כאשר אינכם סובלים מבעיות ראייה כמו רטיניטיס פיגמנטוזה
 • כאשר אינכם סובלים מעקמומיות של הפין
 • כאשר אינכם סובלים מבעיות שונות בלחץ הדם: לחץ דם נמוך או גבוה
 • כאשר אינכם בגיל שנחשב אופטימלי לקיום יחסי מין, כלומר אינכם מתחת לגיל 18 או מעל לגיל 65
 • כאשר אתם סובלים מאלרגיה לאחד או יותר מהחומרים שמרכיבים את הקמגרה ובעיקר לחומר הפעיל (סילדנאפיל ציטראט)

תופעות לוואי

לשימוש בקמגרה ככלל אין תופעות לוואי, אבל ייתכנו התופעות הגופניות הבאות:

 •  כאבים בראש ובבטן ולעיתים רחוקות – קלקול קיבה
 • גודש באף
 •  אדמומיות בפנים
 • סחרחורות
 •  פגיעה בראייה כמו שינוי בראייה של הצבעים השונים, ראייה מטושטשת ועוד.

אזהרות

 •  כל חפיסה של קמגרה מכילה את הכמות היומית המומלצת לשימוש, כלומר היא כוללת את כל הדרוש לצורך שימוש במשך 24 שעות. המשמעות היא שאין לעבור על המנה היומית המומלצת.
 • מומלץ לא לשתות אלכוהול ולא לצרוך אוכל שומני במהלך השימוש בקמגרה. הסיבה לכך היא שהם פוגעים ביעילות התרופה, למשל אוכל שומני מעכב את הספיגה של החומר הפעיל בתרופה.

אז מה עושים?

הדרך הטובה ביותר להבטיח את עצמכם ואת חיי המין שלכם היא לרכוש קמגרה מקורית. למרות שלרוב מוצרים מקוריים עולים הון, דווקא קמגרה היא יוצאת דופן לטובה.

משווקי המוצר בארץ מאמינים שכל אחד זכאי ליהנות מחיי מין מרגשים ומספקים, כך שהם משווקים את הקמגרה דרך האינטרנט כדאי לחסוך פערי תיווך. המשמעות היא שאתם נהנים ממוצר מעולה במחיר שפוי והוגן, משפרים את חיי המין ושומרים על דיסקרטיות

הפוסט מדריך לשימוש בקמגרה הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מדריך לפתרון גמירה מהירה https://www.edugov.org.il/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%a4%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%9f-%d7%92%d7%9e%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%9e%d7%94%d7%99%d7%a8%d7%94/ Sun, 23 Feb 2020 09:50:32 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=245 אם גם אתם סובלים מגמירה מהירה אתם לא לבד. המחקרים טוענים ש-25-40% מהגברים סובלים מגמירה מהירה באופן כרוני, אבל יש גם כאלו שסובלים ממנה באופן זמני – מה שהופך את האחוזים לגבוהים הרבה יותר. גמירה מהירה או בשמותיה הנוספים שפיכה מהירה, שפיכה מוקדמת או פליטה מוקדמת היא בעיה נפוצה שגורמת לסבל נפשי רב, למבוכה ולתסכול, […]

הפוסט מדריך לפתרון גמירה מהירה הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
אם גם אתם סובלים מגמירה מהירה אתם לא לבד. המחקרים טוענים ש-25-40% מהגברים סובלים מגמירה מהירה באופן כרוני, אבל יש גם כאלו שסובלים ממנה באופן זמני – מה שהופך את האחוזים לגבוהים הרבה יותר.
גמירה מהירה או בשמותיה הנוספים שפיכה מהירה, שפיכה מוקדמת או פליטה מוקדמת היא בעיה נפוצה שגורמת לסבל נפשי רב, למבוכה ולתסכול, בעיקר אם היא חוזרת על עצמה במספר אירועים של קיום יחסי מין.

למרות שמדובר בבעיה הגברית הנפוצה ביותר – במקרה הזה צרת רבים אינה נחמה כלל (אפילו לא חלקית), כך שנדרש פתרון אחר. למזלכם יש פתרונות כאלו במדריך שלפניכם. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא את המדריך לפתרון גמירה מהירה, אבל לפני הכל כדאי לדעת אחת ותמיד מהי גמירה מהירה.

מהי גמירה מהירה?

נכון להיום אין הגדרה ברורה למושג "גמירה מהירה". אמנם בעבר היה מדובר על אורגזמה תוך פחות מ-2 דקות מתחילת המגע המיני, אך כיום ההגדרה שונתה ומתייחסת להגעה לסיפוק מיני תוך הזמן הרצוי לגבר – מה שמתאים את ההגדרה לכל גבר באופן אישי.

חשוב לזכור שבתחילת הדרך המינית (למשל מתבגרים ונערים שרק התחילו לקיים יחסי מין) גמירה מהירה היא עניין נפוץ, כך שהיא אינה נחשבת לבעיה. גם בעיה חד-פעמית של גמירה מהירה אינה נכללת בסטטיסטיקה.

מוצרים להשהיית השפיכה (קרם או תרסיס)

מוצרים אלו יש למרוח על הפין והם אמנם גורמים לאלחוש האזור, אבל הם פועלים יחסית מהר (תוך 20 דקות מרגע מריחתם). חסרון נוסף נעוץ בעובדה שלעיתים גם בן/בת הזוג יכול לחוש באלחוש באזור איבר המין

שימוש בקונדום

מחקרים שונים הראו ששימוש בקונדום מוריד את רמת הגירוי ובהתאם את הסיכוי לגמירה מהירה. כיום ניתן לרכוש קונדומים שכוללים גם תכשיר השהייה בדופן הפנימית שלהם, כך שאין מגע ישיר בין איבר המין של בן/בת הזוג ובין מכשיר ההשהיה.

תרופות

שימוש בתרופות נוגדות דכאון ובסמים (בעיקר הרואין או סמים שונים על בסיס מורפיום) יכול לעכב את השפיכה, אך יש להן חסרונות כמו בעיות בזקפה וכן תופעות לוואי. וכמובן ששימוש בסמים אינו מומלץ.

שינוי תנוחת המשגל

מחקרים מראים שתנוחות שונות במשגל גורמות לעוצמות גירוי שונות בקרב גברים, כך שמומלץ לשנות את תנוחת המשגל כדי למצוא את זו שמביאה לאורגזמה המיוחלת. למשל, תנוחה שכוללת גירוי בעוצמות משתנות של איבר המין.

הפוסט מדריך לפתרון גמירה מהירה הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מדריך לליטוש חדר מדרגות https://www.edugov.org.il/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%9c%d7%99%d7%98%d7%95%d7%a9-%d7%97%d7%93%d7%a8-%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%aa/ Sun, 23 Feb 2020 09:41:09 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=242 גם אם אתם דואגים לחדר המדרגות בביתכם כל הזמן כדאי שתדעו שאין בכך די. מכיוון שחדר המדרגות מהווה את חלון הראווה ואת כרטיס הביקור האישי שלכם – יש לו משמעות רבה. למשל, הוא משפיע לא רק על החוויה של המגורים בבניין מסוים, אלא גם על ערך הדירות בבניין זה. לכן חדר המדרגות שלכם צריך להיראות […]

הפוסט מדריך לליטוש חדר מדרגות הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
גם אם אתם דואגים לחדר המדרגות בביתכם כל הזמן כדאי שתדעו שאין בכך די. מכיוון שחדר המדרגות מהווה את חלון הראווה ואת כרטיס הביקור האישי שלכם – יש לו משמעות רבה. למשל, הוא משפיע לא רק על החוויה של המגורים בבניין מסוים, אלא גם על ערך הדירות בבניין זה.

לכן חדר המדרגות שלכם צריך להיראות הכי טוב שאפשר כי כידוע – "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני". הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות ליטוש חדר המדרגות. לפניכם מדריך לליטוש חדר מדרגות שיפרט איך עושים את זה בהצלחה.

איזה חדר מדרגות יש לכם?

לפני שאתם מתחילים לחפש בעלי מקצוע בתחום ליטוש חדר מדרגות כדאי שתדעו דבר אחד – לא כל חדרי המדרגות מצריכים ליטוש. למשל, מדרגות מברזל או מפח ניתן לחדש באמצעות קרצוף ומריחה של חומר איטום – מה שאומר שליטוש הוא מיותר.

עם זאת, במידה וחדר המדרגות שלכם עשוי ממשטחים של שיש או מוזאיקה (החומרים הנפוצים שמהם עשויים חדרי מדרגות) – ליטוש הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. לגבי חדרי מדרגות שעשויים מחומרים אחרים (גרניט פורצלן, טרצו, אבן ירושלמית, עץ וכו') הדעות חלוקות גם בקרב בעלי המקצוע, כך שכל מקרה יש לבחון לגופו של עניין.

איך זה עובד?

ליטוש של חדר מדרגות כולל 3 שלבים:

 • הסרת כ-2 מ"מ השכבה העליונה של המדרגות וחשיפת שכבה נקייה וחדשה. פעולה זו נעשית באמצעות מכונה ידנית שמיועדת אך ורק לזה.
 • השמת שכבה אקרילית או שכבה של סילר לצורך הגנה על המדרגות
 • השמת וקס לצורך הקניית מראה יוקרתי ומחודש למדרגות. מומלץ לעשות שימוש בוקס ללא הברקה כדי למנוע החלקה.

אז אולי פוליש יספיק?

הרבה אנשים חושבים שפוליש וקס מתאים גם לחדרי מדרגות אבל זו טעות. פוליש זה אמנם נחשב זול, אבל הוא נוטה להישרט ולצבור לכלוך – מה שיגרום לרצפת חדר המדרגות שלכם להיראות שחורה עם הזמן. במידה ורצפת חדר המדרגות עשויה מאריחי קרמיקה זה בכלל חסר ערך מסיבה אחת – חומר זה אינו חודר למשטחי קרמיקה.

גם פוליש קריסטלי אינו מתאים לחדרי מדרגות. אמנם הוא כולל החדרה חומר הברקה לשכבה העליונה של רצפת חדר המדרגות (מה שהופך אותה לעמידה במיוחד), אבל הוא הופך את הרצפה לחלקה ואינו מתאים לכל הרצפות. למשל, הוא אינו חודר לרצפות מקרמיקה או מגרניט פורצלן.

גם פוליש סילר (אקרילי או וקס) אינו פתרון. טכניקה זו יעילה באזורים חשופים (היא כוללת איטום בחומר עמיד שמונע ספיגה של לכלוך קשה ושומנים), אבל היא אינה מתאימה לרצפות מגרניט פורצלן – החומר שממנו עשוית מדרגות רבות ושנחשב רגיש במיוחד

הפוסט מדריך לליטוש חדר מדרגות הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מדריך לליטוש בטון https://www.edugov.org.il/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%9c%d7%99%d7%98%d7%95%d7%a9-%d7%91%d7%98%d7%95%d7%9f/ Sun, 23 Feb 2020 09:33:13 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=239 אם אתם חושבים על ליטוש בטון אבל מוותרים בגלל המחיר – בטח תשמחו לדעת שכיום ניתן לעשות זאת בזול בלי להתפשר על האיכות. לפניכם מדריך לליטוש בטון שלא יגרום לכם לפשוט יד, רגל או כיס. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות איך עושים את זה בהצלחה, אבל ראשית למה בכלל צריך ללטש בטון. למה צריך […]

הפוסט מדריך לליטוש בטון הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
אם אתם חושבים על ליטוש בטון אבל מוותרים בגלל המחיר – בטח תשמחו לדעת שכיום ניתן לעשות זאת בזול בלי להתפשר על האיכות. לפניכם מדריך לליטוש בטון שלא יגרום לכם לפשוט יד, רגל או כיס. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות איך עושים את זה בהצלחה, אבל ראשית למה בכלל צריך ללטש בטון.

למה צריך ללטש בטון?

בטון נחשב לאחד החומרים הסופגים ביותר, כך שהוא נשחק ונסדק עם הזמן מסיבות שונות (פגעי מזג האוויר, בלאי טבעי וחשיפה לחומרים מאכלים כמו שמנים ודלקים). לכן כדי לשמור עליו, להאריך את חייו ולחסוך תיקונים, עלויות של יציקה חדשה והוצאות – יש ללטש אותו באמצעות חומרי ציפוי מיוחדים שמקנים לו עמידות.

איך זה עובד?

ליטוש בטון מסיר מהבטון את השכבה העליונה ומאפשר לחשוף את השכבה התקינה שנמצאת מתחתיה. זה אולי נשמע פשוט אבל זה ממש לא כי ליטוש בטון כולל 3 שלבים:

 • הכנה לליטוש שכוללת את ניקוי משטח הבטון, הסרת לכלוך (אבק, חומרי בניין, דלקים, שמנים ועוד) באמצעות כלים ייעודיים, הברשה של המשטח, שטיפתו במים חמים תוך שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים וייבוש הבטון.
 •  ליטוש הבטון באמצעות מכונת ליטוש תלת פאזית (ליטוש באבן) או מלטשת יהלום
 • איטום באמצעות פוליש או סילר ומריחת שכבה אקרילית שמקנה לבטון מראה מבריק וחלק

אז איך עושים את זה בזול?

כדי ללטש בטון בהצלחה ובזול יש לעקוב אחר ההנחיות הבאות:

 • לחכות לקיץ כי המשקעים והלחות של החורף עלולים לפגוע באיכות של העבודה
 • לא לעשות שימוש במכונות ליטוש סטנדרטיות, למשל מכונות להברקה של משטחים או של מרצפות מסוג טרצו.
 • לחזור על הפעולה לעיתים קרובות ולא לחכות שיהיה מאוחר מדי, כלומר לזמן שליטוש לא יספיק ויהיה צורך ביציקה חדשה
 • להתאים את אופן הליטוש לסוג הלכלוך ולאופי המשטח. למשל, ליטוש בטון במתחמים ציבוריים (כמו חניונים, אזורי תעשייה ומוסכים) מומלץ שייעשה באמצעות מלטשת יהלום ולא אבן מסיבה אחת – משטחי הבטון במתחמים אלו לרוב כוללים שאריות קשות של לכלוך (חומרים מאכלים, חומרי בניין, פיח, דלקים, שמנים וכו') שרק מלטשת היהלום יכולה להסיר.

הדרך הטובה ביותר ללטש בטון בזול היא לפנות לחברה שמתמחה בכך, כלומר לחברה שצברה ידע מקצועי בתחום זה ושמעסיקה צוות מיומן שעבר הכשרות בנושא. המשמעות היא שאתם תיהנו פעמיים: גם מהפתרונות הטובים ביותר שיותאמו לכם באופן אישי וגם ממענה מקיף בתחום ליטוש הבטון. ממש שתי ציפורים בליטוש אחד.

הפוסט מדריך לליטוש בטון הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מדריך לבחירת קמגרה https://www.edugov.org.il/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%a7%d7%9e%d7%92%d7%a8%d7%94/ Sun, 23 Feb 2020 09:25:25 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=236 קמגרה נחשבת לפתרון קל, יעיל ובטוח לטיפול בבעיות אין אונות וזקפה מכמה סיבות עיקריות: בניגוד לתרופות אחרות (ויאגרה, סיאליס, לוויטרה) שימוש בה אינו מצריך מרשם של רופא, כך שהמשתמשים בה יכולים ליהנות מדיסקרטיות מלאה. למשל: הם אינם נדרשים לשבת בחדר המתנה של רופא או להמתין בתור בבית מרקחת בניגוד לתרופות הנ"ל קמגרה אינה גורמת לתופעות […]

הפוסט מדריך לבחירת קמגרה הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
קמגרה נחשבת לפתרון קל, יעיל ובטוח לטיפול בבעיות אין אונות וזקפה מכמה סיבות עיקריות:

 • בניגוד לתרופות אחרות (ויאגרה, סיאליס, לוויטרה) שימוש בה אינו מצריך מרשם של רופא, כך שהמשתמשים בה יכולים ליהנות מדיסקרטיות מלאה. למשל: הם אינם נדרשים לשבת בחדר המתנה של רופא או להמתין בתור בבית מרקחת
 • בניגוד לתרופות הנ"ל קמגרה אינה גורמת לתופעות לוואי ומתאימה לכולם, כולל אלו הסובלים מבעיות לב ו/או יתר לחץ דם.
 • בניגוד לתרופות המתחרות קמגרה אינה מצריכה בליעה של כדורים והיא נצרכת בשתי צורות: ג'ל במגוון של טעמים המיועד לבליעה, טבליות מציצה בטעם פירות ועוד
 • בניגוד לתרופות האחרות שפועלות אחרי 30- 240 דקות מרגע לקיחתן) קמגרה פועלת במהירות וכמעט מיד, כך שתוך רבע שעה יש תוצאות. המשמעות היא שקמגרה מתאימה יותר למפגשים מיניים ספונטניים

לפניכם מדריך לבחירת קמגרה עם טיפים מעשיים שיאפשר לכם לבחור את הטוב ביותר עבורכם, כך שכל שנדרש לכם לעשות הוא להמשיך לקרוא עד הסוף.

טיפ ראשון – בחרו בקמגרה שמגיעה הביתה

כאמור קמגרה אינה מצריכה מרשם רופא, אבל כדי להימנע מעיניים חטטניות בסניף הדואר מומלץ להזמין קמגרה עד הבית.

טיפ שני – בחרו את אופן הנטילה המתאים לכם

כיום ניתן ליהנות מקמגרה במגוון אופני שימוש, כך שאתם רק נדרשים לדעת מה נוח לכם. למשל:

 • קמגרה בצורה של סוכריית מציצה – מוצר זה מומלץ לצרוך כ-30-60 דקות לפני הפעילות המינית. הודות לריכוז הגבוה של החומר הפעיל במוצר ניתן להסתפק בחצי כדור
 • קמגרה מסיסה – מוצר זה מכיל את החומר הפעיל בקמגרה שהוא מסיס במים, כך שניתן להוסיף אותו לשתייה וליהנות ממיץ מוגז בטעם תפוז ומפעולה מיידית (המיץ נספג מהר יותר בגוף).
 • קמגרה בצורת ג'ל – ג'ל בטעמים שונים

טיפ שלישי – היזהרו מחיקויים

קמגרה כמו תרופות אחרות שנרכשות דרך האינטרנט יכולה להיות מזויפת, כלומר לא לכלול את החומר הפעיל, לכלול יותר מדי חומר פעיל עד כדי סכנה בריאותית, להכיל חומרי לוואי וזיהומים מזיקים או לכלול מנות שונות של חומר פעיל – מה שיכול לגרום לשינוי בהשפעה בנטילת כל מנה.

הדרך הטובה ביותר לוודא שהקמגרה שאתם רוכשים היא איכותית היא לעקוב אחר ההנחיות הבאות:

 1.  לא לרכוש קמגרה שאריזתה כוללת סימנים מחשידים כמו כיתוב בשפה זרה שאינה עברית/אנגלית, שגיאות כתיב ועוד
 2.  לא לרכוש קמגרה שאינה מכילה מידע הכרחי כמו שם היצרן, תוקף לשימוש ועוד
 3. לא לרכוש קמגרה שאינה מכילה עלון למשתמש בעברית, אנגלית וערבית (השפות שכל יבואן לארץ מחויב בהן)

הפוסט מדריך לבחירת קמגרה הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
מדריך לבחירת סירים https://www.edugov.org.il/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%a1%d7%99%d7%a8%d7%99%d7%9d/ Sun, 23 Feb 2020 09:06:02 +0000 https://www.edugov.org.il/?p=233 סירים נחשבים לכלים הכי חיוניים בכל מטבח והם אלו שהופכים את הבישול לחוויה. עם זאת, העובדה שכיום הסירים זמינים במגוון של גדלים, נפחים, מחירים וצורות הופכת את הבחירה ביניהם לקשה במיוחד, במיוחד אם יש לכם צרכים, העדפות או דרישות מיוחדות. החלטנו להרים את כפפת הבישול ולעזור לכם בתהליך הבחירה של סירים. לפניכם מדריך לבחירת סירים […]

הפוסט מדריך לבחירת סירים הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>
סירים נחשבים לכלים הכי חיוניים בכל מטבח והם אלו שהופכים את הבישול לחוויה. עם זאת, העובדה שכיום הסירים זמינים במגוון של גדלים, נפחים, מחירים וצורות הופכת את הבחירה ביניהם לקשה במיוחד, במיוחד אם יש לכם צרכים, העדפות או דרישות מיוחדות.

החלטנו להרים את כפפת הבישול ולעזור לכם בתהליך הבחירה של סירים. לפניכם מדריך לבחירת סירים שיעשה לכם סדר בראש בכלל ובמטבח בפרט.

הבטיחות מעל הכל

מכיוון שכולנו אוכלים את האוכל שבושל בסירים יש להקפיד על השיקול הבריאותי. למשל , יש סירים שפולטים חומרים מסוכנים בעת השימוש בהם – מה שהופך אותם למסוכנים.

כמו כן, יש להקפיד על שימוש על פי הוראות היצרן (בעיקר בסירים בעלי ציפוי שמונע הדבקה ובסירים שעשויים מנחושת או ברזל) כי שימוש לא נכון יכול לפגוע בתכונות של הסיר.

חומרי הגלם של הסיר

חשוב לדעת שסירים שעשויים מחומרים שונים מתאימים לסוגי בישול שונים, כך שיש לקנות אותם בהתאם להרגלי הבישול. למשל:

 • במידה ויש לכם כיריים אינדוקציה כדאי שתעדיפו סירים עם תחתית עבה. אלו אוגרים חום טוב יותר, מפזרים את החום באופן אחיד ונחשבים עמידים במיוחד.
 • במידה ואתם כוללים בבישול גם אפייה כדאי שתבחרו סירים המתאימים לכך, לדוגמא סירים שכוללים ידיות שעשויות מחומרים שעמידים בחום (למשל מתכת, בקליט , סיליקון וכו'). בנוסף, חשוב לבדוק מראש את הטמפרטורה המקסימלית שסירים אלו יכולים לעמוד בה כדי להימנע מבעיות.

אז איזה סירים לקנות?

אנחנו ממליצים לרכוש סירים שעשויים מנירוסטה (פלדת אל-חלד). סירים אלו לא רק עמידים במיוחד, מתאימים לכל סוגי הכיריים (כיריים גז, כיריים קרמיות וכיריים אינדוקציה) אלא גם מתהדרים במחיר שפוי, כך שאתם נהנים מכל העולמות.

סירים אלו נחשבים בטוחים לשימוש הודות לעובדה אחת – ניתן לבשל בהם מגוון של מאכלים (כולל מרקים, רטבים, סוגים שונים של תבשילי קדרה ואפילו ג'אנק פוד) מחומרי גלם שונים ללא חשש מתגובה כימית מסוכנת כלשהי.

עם זאת, מומלץ שלא כל הסיר יהיה עשוי מנירוסטה וזאת בגלל שתי סיבות: הולכת החום הנמוכה ופיזור החום הלא-אחיד שלהם. לכן, מומלץ לבחור מסיר מנירוסטה עם תחתית תלת-שכבתית כאשר השכבה האמצעית עשויה מחומר אחר (עדיפות לנחושת או אלומיניום).

הפוסט מדריך לבחירת סירים הופיע לראשונה ב-חדשות הצרכנות.

]]>