שיש קיסר

חלק משמעותי בעריכת שינויים קוסמטיים וכן שיפוצים בבתים פרטיים, עסקים ומבנים ציבוריים, מוקדש לבחירה ולהתקנה של משטחי השיש. גם במטבח וגם בחדר האמבטיה, השיש מהווה מרכיב משמעותי הן בעיצוב והן בשימוש היום יומי. מהם השימושים העיקריים במשטחי השיש במטבח? מהו שיש אבן קיסר ומה בינו לבין משטחי שיש אחרים? בשורות הבאות נשיב לשאלות הללו ונרחיב מעט בנושא השיש בכללותו.

משטחי שיש והשימושים העיקריים שלהם

משטחי שיש למטבח הם למעשה משטחי השיש אשר עליהם מתבצע חלק ניכר מהעבודות במטבח. מאז תחילת המאה הקודמת, עת הוחל בבניית בתים שבהם המטבח מהווה חלק אינטגראלי מהבית ולא נמצא בחוץ, משטח השיש מהווה פתרון איכותי בכל מה שקשור בעבודה במטבח, בעיקר בקטעים שבהם העבודה מתבצעת בתנאים קיצוניים של רטיבות מצד אחד וחום מצד שני. עם השנים הפכו משטחי השיש, מעבר לפונקציונאליות הגבוהה שלהם בעבודה השגרתית במטבח, גם לבעלי חשיבות גבוהה בנושא העיצוב. במשך הזמן נוספו סוגים חדשים של חומרים סינתטיים שמהם ניתן לייצר משטחי שיש למטבח. אחד החומרים הללו הוא שיש אבן קיסר – משטחי קוורץ איכותיים, נוחים לשימוש ובעיקר בעלי עמידות גבוהה. משטחי שיש אבן קיסר תופסים, נכון להיום, מקום של כבוד בתכנון המטבח, ובעיצוב שלו.

 

"<yoastmark

שיש קיסר – מה זה בעצם

כאמור, שיש אבן קיסר הוא בעצם לוח קוורץ עמיד ואיכותי, המעניק תחושה ומרקם דומים מאד לאלה של משטח שיש רגיל. עם היתרונות הבולטים של משטחי שיש אבן קיסר, ניתן למנות את המגוון הרחב של צבעים וגוונים שבהם ניתן להסתייע בעיצוב המטבח. בנוסף, ניתן לתכנן ולהתאם באופן מדויק את גודל המשטח לגודל הרצוי של המטבח או של המקומות האחרים שבהם הוא מותקן. מבחינה מעשית – התחזוקה של משטחי השיש היא קלה ופשוטה יותר ביחס למשטחי שיש מסוגים אחרים. בנוסף, ניתן למחזר את החומר בתום השימוש, מה שהופך את משטחי השיש לידידותיים מאד לסביבה. מעצבים את המטבח? מעוניינים לשמוע עוד של שיש מסוג אבן קיסר? צרו קשר כבר כעת והמומחים של שיש כהן יסייעו לכם לבחור ולהתאים את השיש למטבח, בגוון ובמקרם הרצוי לכם.