שיש קיסר מבית שיש כהן

עיצוב הבית הוא אחד מהדברים המהנים והמעניינים ביותר. עד אמצה המאה הקודמת, עיצוב בתי מגורים וגם עיצוב בתי עסק שונים התבצע בעיקר תוך התחשבות בפונקציונאליות ולא הסתתר מאחוריו קונספט כל שהוא. ואולם בעשורים האחרונים השתנתה המגמה ועיצוב חלל הפנים בבית ובעסק מתבצע במקרים רבים תוך היצמדות לקונספט מסוים, על פי הבחירה של בעלי הבית או העסק. שיש קיסר מבית שיש כהן הוא אחד האמצעים הייחודיים והמעניינים, המסייעים ליצור את המראה המושלם במטבח, בחדר האמבטיה ובכלל. זאת, בהתאם לקונספט הכללי שנקבע. מה הוא בעצם שיש קיסר, ומה בינו לבין שיש בכלל? מהי המשמעות של התאמה והתקנה מקצועית של שיש קיסר? את השורות הבאות אנו מקדישים למתן תשובות לשאלות הללו.

שיש קיסר – מה זה בעצם

החומר שנהוג לכנות אותו כיום בשם שיש קיסר, הוא בעצם לוח קוורץ עמיד שאליו התווספו חומרים אחרים לרבות פולימרים, המחזקים אותו ומאפשרים למשתמשים טיפול נוח יותר במשטח. אחד המאפיינים הבולטים של שיש קיסר מבית שיש כהן ובכלל, הוא המבחר הגדול יחסית של צבעים ומרקמים שבהם ניתן לקבל את המשטח. תהליך הייצור של משטח הקוורץ כאמור לעיל הוא מורכב, אבל בסופו של עניין מתקבל משטח בעל מרקם דומה מאד למרקם של שיש טבעי. מנגד, השיש הוא סוג של סלע שממנו נופקו כבר בעת העתיקה משטחים, שבתחילה שימשו בעיקר לפיסול אבל עם הזמן שימשו גם לצרכים מעשיים יותר. ההבדלים בין שיש לבין אבן קיסר מתמקדים במבחר הגוונים והצבעים מצד אחד ובעמידות לשריטות ומכות מצד שני, כאשר בשתי אמות המידה הללו אבן קיסר עדיפה.

שיש אבן קיסר סגנון כפרי מבית שיש כהן
שיש אבן קיסר סגנון כפרי מבית שיש כהן

התאמה והתקנה מקצועית של שיש קיסר

אחד היתרונות של שיש קיסר טמון באפשרות להתאים אותו לחללים פנימיים בגדלים משתנים, במהירות ובקלות יחסית. התקנה מקצועית של שיש קיסר מבטיחה איטום מוחלט מפני נזילות והתאמה מוחלטת של המשטח לחלל הפנימי שבתוכו הוא מותקן. אם אתם עומדים לקבל החלטה באשר למראה הסופי של הבית, אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת והמומחים שלנו יסייעו לכם לבחור משטחי שיש קיסר שיתרימו בדיוק לצרכים ולהעדפות שלכם.