ספות עור

בכל בית המכבד את עצמו יש פינת ישיבה איכותית שנועדה לשרת את האורחים המגיעים הביתה ולהעניק להם את התנאים הטובים ביותר לאורך כל השהות שלהם בבית. ואולם למערכת הישיבה, הכוללות לעיתים קרובות ספות עור או ספות המצופות בחומרים אחרים, כורסאות וספות דו מושביות אחרות, יש תפקיד נוסף. התפקיד הזה הוא להרשים את האורחים וליצור אצלם הרגשה טובה שהמארחים עוטפים אותם באהבה. מהי מערכת ישיבה ומה היא כוללת בדרך כלל? היכן ניתן למצוא מערכות ישיבה איכותיות? בשורות להלן נשיב לשאלות הללו ונתמקד במיוחד בשני סוגים של פות מבית דיבאני סנטר.

מערכת ישיבה ומה היא כוללת

מערכת ישיבה היא המערכת שרבים נוהגים לכנות אותה בשם הכולל "סלון". מדובר במערכת שעשויה להופיע בהרכבים שונים – שני חלקים, שלושה חלקים ואפילו יותר. בדרך כלל כוללות מערכות ישיבה ספות עור יחד עם מרכיבים נוספים, כמו כורסאות ואפילו פוף כחלק מהמערכת. יש מערכות ישיבה פחות מורכבות, ויש כאלה המורכבות גם מספות פינתיות, שאמורות לייצר מתאם מושלם בין המערכת לחלל פנימי שבתוכו היא נמצאת. חברות גדולות העוסקות בתחום הריהוט לבית מציעות מבחר משמעותי של מערכות ישיבה איכותיות שעשויות להתאים לכל חלל במגוון רחב של גדלים.

ספות עור

ספות עור מבית דיבאני סנטר

רשת דיבאני סנטר מציעה ללקוחות מגוון רחב של מערכות ישיבה, כורסאות וספות. אחת הדוגמאות היותר מעניינות של מערכות ישיבה היא המערכת מדגם ZEUS. מדובר במערכת ישיבה מעור איטלקי, הכוללת מגוון אפשרויות לבניית מערכת באמצעות כורסאות שונות וכן ספות עור איכותיות המייצרות אווירה יוקרתית בבית או בחלל אחר שבו הן ממוקמות. דוגמה נוספת של מערכת ישיבה מבית דיבאני סנטר הינה מערכת מדגם CALYOPSO. מדובר בספה תלת מקסי מחולקת לשלושה מושבים, מעור איטלקי משובח. הספה כוללת משענות ראש איכותיות וכוללת ריקליינר חשמלי אחד, לנוחות המשתמשים בספה. ספות עור מהסוג האמור מגיעות בצבע אפור או חום. רוצים לדעת עוד? צרו קשר כעת והמקצוענים של דיבאני סנטר יעשו הכל על מנת להתאים עבורכם את מערכת הישיבה, ספות מעור וסוגים אחרים של ריהוט על פי הדרישה והצרכים שלכם.